دانلود بازی Dragon Age Inquisition برای PS3

بازی کنسول/بازی PS3

یکی از بهترین رویکرد‌هایی که سازندگان در نسخه جدید(Inquisition) پیش رو گرفته اند، متغیر بودن شرایط محیطی و البته تغییرات آب و هوایی است که باعث می‌شود تا بازیکن با دنیای پیرامونش ارتباط عمیق‌تری برقرار کند، این ارتباط برقرار کردن باعث می‌شود تا برای انجام ماموریت های اصلی و فرعی اشتیاق کافی بوجود آید. بحث در مورد گیم‌پلی یک بازی RPG کاملاً معمولی بسیار سخت است، حالا فرض کنید اگر بخواهیم در مورد گیمپلی عنوانی همانند Inquisition که بنا به گفته سازندگان ترکیبی از گیمپلی دو عنوان قبلی از این فرانچیز است، چقدر می‌توان سخت باشد. البته شاید بتوان گفت بحث در مورد گیمپلی در سری بازی Dragon Age سهل و ممتنع است. یعنی می‌توان خیلی ساده به موارد و عناصر اصلی GP اشاره کردولی برای توضیح این المان‌ها نیازمند کمی آشنایی بیشتر با سبک RPG و بخصوص تجربه دو عنوان پیشین هست. سال ۲۰۱۳ شاید برای طرفداران سری بازی‌های DA(DragonAge) سالی پر از هیجان بوده باشد، زیرا در همین سال بود که اطلاعات جامع و نسبتاً کاملی در مورد گیمپلی بازی منتشر شد که بزرگترین دلیل ممکن برای دیگر گیمرهاست تا بتوانند وارد دنیای عظیمی که شامل جادوگران، اژدهایان و شوالیه ها می‌شوند، بشوند. این بازی به طور کامل Open World ساخته شده است، بدین معنی که به هر نقطه از مناطق مختلف بازی که بخواهید می‌توانید سفر کنید و از ماموریت‌های لذت بخش و مفرحی که سازندگان قولش را داده اند، استفاده کنید و به جنگ بزرگترین دشمنتان در این بازی یعنی اژدهایان بروید.

Dragon Age Inquisition PS3-DUPLEX

 

Dragon Age Inquisition ps3 cover دانلود بازی Dragon Age Inquisition برای PS3

طبق اطلاعاتی که منتشر شده، محیط کلی بازی حدود ۱۰ برابر از مجموع دو بازی Origins و DA2 بزرگتر است. هر یک از مناطق بازی به بخش‌های مختلفی تقسیم می شوند که به دلیل داشتن ماموریت‌های مختلف گاهی اوقات مجبور می‌شوید به مناطق دیگر سفر کنید تا ماموریت اتخاذ شده را به اتمام برسانید. چنین ماموریت‌هایی که نیازمند صرف وقت زیادی هستند با دشمنان مختلف و صد البته Mini Boos دوست داشتنی به پیشواز بازیباز خواهند آمد، البته نباید فراموش کنید که هر سختی با پاداش مخصوصی همراه است، این قاعده در همه جا حاکم است و این بازی هم در این امر مستثنی نیست، پس منتظر جوایز مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده‌اند باشید.

 

همانند نسخه‌های پیشین، در این نسخه هم امکان شخصیسازی کاراکتر‌ها وجود دارد و بازیباز بر اساس علاقه خود می‌تواند از آیتم‌های مختلف برای هرچه شخصی‌تر کردن کاراکتر استفاده کند. می‌توان علاوه بر جنسیت، نوع نژاد که از چهار گروه مختلف قابل انتخاب شدن است، یکی را برای شخصیت خود انتخاب کنید. در این بین نژاد‌های human, dwarf, elfوQunari وجود دارند که بازیباز می‌توان نژاد خود را از بین ۳ کلاس موجود (Warrior, Rogueو Mage) انتخاب کند. تمام کاراکتر‌ها از همان ابتدا دسترسی محدودی به آیتم‌های مختلف منجمله ؛ شمشیر، کریستال های جادو، خنجر های مختلف و… دارند که بر اساس کلاسی که بازیکن انتخاب کرده است از قدرت خاصی برخوردار هستند. امکان ساختن معجون و وسایل مختلف در این نسخه از DA وجود دارد که خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران این سری تلقی می‌شود. با وجود سیستم Crafting می‌توان به خلق آیتم‌هایی دست زد که برای به دست آوردن آنها در حالت عادی نیازمند هزینه کردن مقدار زیادی Point هستید، البته لازم به ذکر است که بر اساس الگو‌هایی که در بازی وجود دارد می توانید آیتم‌های ابتدایی درست کنید ولی با کمی گشت و گذار و پیدا کردن الگو‌های جدید امکان درست کردن وسایل و آیتم‌های قوی‌تر وجود دارد. یکی از نکاتی که می‌توان نوید سخت‌تر شدن بازی نسبت به دو عنوان قبلی باشد، تغییرات در سیستم سلامتی و جادوها است که اینبار برای استفاده از جادوها و پر کردن میزان سلامتی نیازمند استفاده از آیتم های مربوطه خواهید بود. پس در هر مبارزه باید نسبت به آیتم‌هایی که در اختیار دارید و نسبت به میزان سختی بازی بالانس مناسبی برقرار کنید. از نظر گیمپلی با وجود اینکه بازی تاحدودی تداعی کننده DA2 است ولی از عناصر مهم و پرکابرد DA Origins هم به خوبی استفاده کرده است. مهم‌ترین عامل در موفقیت این نسخه البته در بخش گیم‌پلی چیزی نمی‌تواند باشد بجز همکاری در مبارزات. البته بستگی دارد که در چه کلاسی و با چه کسانی در مبارزات شرکت کنید. به طور مثال اگر شمادر کلاس مبارز باشید و هم رزم شما هم Mage باشد، می‌توانید از آیتم‌های مخصوصِ جادوگران استفاده کنید، به طور مثال اگر جادوگری که هم‌گروهی شماست، کریستال ایجاد دیواری یخی داشته باشد، شما می توانید از آن استفاده کنید، علاوه بر اینکه سدی قدرتمند مقابل دشمنان خود ایجاد می کنید، امکان استفاده از آیتم‌هایی که به مبارزین(Warrior) اجازه می‌دهد از فاصله دور به دشمنان صدمه وارد کند، فراهم می‌شود. اگر از تیر و کمان استفاده کنید ‌می‌توانید از کناره‌های دیوار تیر‌های آتشین یا یخی به سمت دشمنان پرتاب کنید. لازم به ذکر است که همانند گذشته در این نسخه هم با تعدادی زیادی از شخصیت‌های غیرقابل بازی(NPC) رو به رو خواهید شد که ماموریت‌های مختلفی را برایتان در نظر گرفته‌اند. انجام هر یک از این ماموریت‌ها علاوه بر اینکه بر روی گیم‌پلی تاثیر می‌گذارد، بر روی دیگر ماموریت‌هایی که در منطقه مجاور وجود دارد، تاثیر‌گذار است.

 

شاید بتوان گفت یکی از رویکرد‌های جالبی که تیم Bioware اتخاذ کرده اند، انعطاف پذیریت بازی باشد. هر بازیکن در این بازی می‌تواند حس و حال خاصی داشته باشد. راه‌هایی که برای از بین بردن دشمنان وجود دارد نامحدود است و بی‌نهایت روش برای نابود کردن هر دشمنی وجود دارد ولی باید به خاطر داشته باشید که بعضی از دشمنان نقاط ضعفی دارند که فقط از طریق همان ضعف‌ها قابل شکست دادن هستند، پس باید کمی تا حدودی این طیف از دشمنان را جدا از دیگر موجوداتی بدانیم که امکان نابود کردن آنها به هر روش و متدی وجود دارد. جدای از بحث انعطاف‌پذیری که شاید برای برخی مهم و غیر‌قابل صرف‌نظر باشد، امکان انتقال دادن فایل‌های Save در این نسخه می‌تواند بسیار برای بازیکنان خوش‌آیند باشد. طبق اطلاعات منتشر شده هر بازیکن می‌تواند از فایلهای سیو خود برای انتقال دادن تعدادی از اطلاعات مهم که امکان یکپارچهسازی آنها وجود دارد، اقدام بکند. میتوانید از آیتمهایی که در نسخههای پیشین به دست آورده اید و هنوز پابرجا هستند، استفاده کرده و قابلیت‌های بیشتری به دست آورید. یکی از مهم‌ترین کارهایی که سازندگان در این نسخه انجام داده اند؛ زنجیره وار کردن بازیست، بدین منظور که اگر شما فایل‌های سیو خودتان را داشته باشید، در دنیای جدید که با آن رو به رو هستید، می‌توانید تجربیات متفاوتری نسبت به دیگر بازکنان داشته باشید. البته نباید منکر این مسئله شد که اگر سیو‌های خود را به هر دلیل در اختیار ندارید می‌توانید زنجیره را از همین نسخه شروع کنید و شاید بتوانید زنجیره‌ای هرچند کوچک ولی کاملی تا انتهای بازی برای خودتان خلق کنید. بدین منظور سازندگان در بازی سیستمی تحت نام Dragon Age Keep تعبیه نموده‌اند که به وسیله این سیستم می‌توانید از آیتم‌های خودتان بهترین بهربرداری را بکنید. این سیستم به بازیکنان امکان این مسئله را می‌دهد که از هر جا بتواند اطلاعات خودشان را بین کنسول‌های نسل پیشین و کنسول‌های نسل جدید یا بین کنسول‌های شرکت‌های مختلف مثل PS4 و Xone انتقال دهد. البته نکته ای که در مورد این سیستم وجود دارد این است که برای دسترسی به آن حتماً باید به اینترنت و سرور‌های شرکت میزبان وصل باشید، در غیر این صورت دسترسی شما به سیو‌های خودتان محدود و قطع خواهد شد.

منبع توضیحات: وبسایت بازی سنتر

 

تصاویری از محیط بازی:

Dragon Age Inquisition screenshots 01 small دانلود بازی Dragon Age Inquisition برای PS3 Dragon Age Inquisition screenshots 02 small دانلود بازی Dragon Age Inquisition برای PS3

Dragon Age Inquisition screenshots 03 small دانلود بازی Dragon Age Inquisition برای PS3 Dragon Age Inquisition screenshots 04 small دانلود بازی Dragon Age Inquisition برای PS3

Dragon Age Inquisition screenshots 05 small دانلود بازی Dragon Age Inquisition برای PS3 Dragon Age Inquisition screenshots 06 small دانلود بازی Dragon Age Inquisition برای PS3

 

نکات اصلی و کلیدی در اجرای بازی های کنسول PS3 :

1) تمامی بازی ها ، تست شده بوسیله آخرین نسخه نرم افزار MultiMan می باشند.

۲) تمامی بازی های قرار گرفته بر روی وبسایت قابلیت اجرا در سیستم های هک شده PS3 را دارا می باشند. تنها کافی است که طبق توضیحات نصب هر بازی ، به نصب بازی در کنسول خود بپردازید و مشکلی از قبیل سالم نبودن فایل های پچ و یا خراب بودن EBOOT نزدیک به صفر می باشد.

۳) برای آموزش هک کردن PS3 خود می توانید به فروم های تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید و در صورت بروز مشکل در بخش نظرات وبسایت ، مشکل خود را نوشته تا حد امکان به برطرف سازی آن پرداخته شود.

۴) نسخه پیشنهادی برای اجرای تمامی بازی ها ، نسخه CFW 4.65 می باشد و سایر نسخه ها مورد تایید وبسایت دانلودها نمی باشند.

 

caution دانلود بازی Dragon Age Inquisition برای PS3 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی Dragon Age Inquisition برای PS3 دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :   Direct Link

دانلود پارت ۲ :   Direct Link

دانلود پارت ۳ :   Direct Link

دانلود پارت ۴ :   Direct Link

دانلود پارت ۵ :   Direct Link

دانلود پارت ۶ :   Direct Link

دانلود پارت ۷ :   Direct Link

دانلود پارت ۸ :   Direct Link

دانلود پارت ۹ :   Direct Link

دانلود پارت ۱۰ : Direct Link

دانلود پارت ۱۱ : Direct Link

دانلود پارت ۱۲ : Direct Link

دانلود پارت ۱۳ : Direct Link

دانلود پارت ۱۴ : Direct Link

دانلود پارت ۱۵ : Direct Link

دانلود پارت ۱۶ : Direct Link

دانلود پارت ۱۷ : Direct Link

 


------------تبلیغات------------

ارائه برنامه آموزشی و درسی متناسب با سطح هر دانش آموز
ارائه جزوات و نکات کامل درسی به همراه سوالات برای هر سطحی از دانش آموزان
هماهنگی برنامه کلاس و مدرسه و آزمون های آزمایشی
پیگیری مداوم درسی و تماس با اولیا
امکان مشاوره با رتبه های برتر سال های قبل در هر رشته
ما با برای بهترین ها<موفقیت حق شماست>
راه های ارتباطی :@konkurtabriz و یا 09143114929 در ارتباط باشید
نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

بایگانی

نویسندگان

خبرنامه سایت "هت دانلود"

  برای اطلاع از آخرین مطالب جالب در خبرنامه عضو شوید


  Name

  E mail


پیوندها

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic